China QB800A Carbon Arc Air nxjerrë me forcë fabrikë Gun dhe prodhuesit | Tongying

QB800A Carbon Arc Air nxjerrë me forcë Gun

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • : Port port Qingdao apo ndonjë port kërkesa juaj
 • Termat pagesës: L / C, D / P, T / T, Paypal, bashkimit perëndimore
 • Numri: DH24004
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  1. Ky Mig Saldim Gun duhet të përdoren nga personel i kualifikuar.

  2. Gjatë përdorimit, për të shmangur substanca të dëmshme të tilla si hark ose tymi, dëmtuar operatorin dhe të tjerët.

  3. Parametri i specifikuar i tanishëm tregon kufirin e saj të punës, dhe mbingarkesa do të dëmtojë Mig Saldim Gun.

  4. Gjatësia e konvencionale Mig Saldim Gun është 3 metra dhe 5 metra. Ajo është rreptësisht e ndaluar për të lidhur kabllo me objekte të mprehta, dhe objekteve ngrohjes.

  5. MAG / MIG Mig Saldim Gun zbatimi teknik i GB / T15579.7-2013.

  6. Për të siguruar cilësinë e saldimit dhe jetën e shërbimit të këtij produkti, ajo është e rekomanduar për të kontrolluar rregullisht dhe zëvendësuar pjesët harxhuese në kohë.

  7. ndarja e teli zorrës ushqimit:

  Së pari hiqni hundë, majën e kontaktit, të përbashkët para, dhe pastaj në fund të pishtarit, hiqni arrë të fortë në qendër prizë, ju mund të shihni në fund të caktuar të zorrës ushqimit teli, tërheq jashtë, nëse është e nevojshme, të butë rrotullohen, dmth ushqim çorape teli mund të hiqet.

  8. Instalimi i teli ushqyerit zorrës:

  Para se të lidhni armë saldim të mekanizmit të ushqyerit teli, të jetë i sigurt për të instaluar duhur zorrën ushqyerit tela sipas llojit të telit.

  Shënim: hose ushqimit tela nuk duhet të jetë shumë e gjatë, përndryshe ajo do të bëjë tip kontaktit dehur në vështirësi apo çorape do të jetë tepër i ngjeshur dhe të vendosur në kabllo.

  9. Rrjedha mbrojtëse e gazit është një faktor i rëndësishëm që ndikon në përdorimin e Saldim mig armë. Ajo mund të rregullohen për efekt të mirë saldim, duke rregulluar metër rrjedhës.

  10. Splashes në procesin e saldimit janë më të ndikojë në Saldim mig armë dhe efektin saldim.

  11. Është rreptësisht e ndaluar të përdorin Mig Saldim Gun si një mjet për të trokitur detalit.

  12. Problemet dhe zgjidhjet:

  një


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne