Na kontaktoni

Linyi Tongying Importi dhe Eksporti Co, Ltd

Adresë

No.2666, Dongxing Road

Hedong District, Linyi City

telefon

0539-2936036

Mobile / WhatsApp

17865093817

orë

E hënë-e diel: 08:00 në 5:30 pm

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne